Koruyucu Aile Birinci Kademe Eğitici Eğitimi Yapıldı

Genel Müdürlüğümüz tarafından “Koruyucu Aile Sistemini Güçlendirmek Amacıyla Yürütülen Çalışmaların Desteklenmesi” projesi kapsamında düzenlenen “Koruyucu Aile Birinci Kademe Eğitici Eğitimi” Ankara’da yapıldı.

Azmin Zaferi…

Koruyucu Aile hizmetinden yararlanan özel sporcumuz Havva Elmalı atletizmde dünya şampiyonu oldu..

Kütahya’da Koruyucu Ailelerimiz İftar Yemeğinde Buluştu…

Düzenlenen programa Vali i Dr. Ömer TORAMAN ve eşi Neşe TORAMAN, Genel Müdürlüğümüz Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hakkı BİLGİÇ , koruyucu aileler ve çocuklar katıldı.

Diyarbakır’da Koruyucu Aile İftar Programı Düzenlendi…

Diyarbakır İl Müdürlüğü tarafından koruyucu aileleri bir araya getirmek, koruyucu aile hizmetinin tanıtımını ve yaygınlaştırmasını sağlamak amacı ile 08.05.2019 tarihinde Emniyet Müdürlüğü Polis Evi’nde Koruyucu Aile İftar Programı düzenlendi.

Osmaniye'de Koruyucu Aile İftar Programı

Osmaniye İl Müdürlüğü tarafından Vali Ömer Faruk Coşkun ve Eşlerinin katılımlarıyla koruyucu ailelere yönelik İftar Programı gerçekleşti.

Ankara’da Düzenlenen İftar Programı’nda Koruyucu Ailelerimiz İle Buluştuk…

Ankaralı koruyucu ailelerimiz ve çocukları; Ankara Valisi Vasip Şahin, Genel Müdürümüz Selahattin Güven , Daire Başkanımız Hakkı BİLGİÇ , Bakanlığımız ve İl Müdürlüğünden yetkililerin katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde koruyucu ailelere iftar verildi.

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi'nde gerçekleşen iftar programına Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ender Yanık, Fatsa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Ekici, Fatsa İlçesi kamu kurumlarının amirleri, koruyucu aileler ve çocuklar katıldı.

Çanakkale’de Koruyucu Aile İftar Programı…

Çanakkale’de 250 kişinin katılımıyla iftar programı gerçekleşti.

Kırklareli’nde Koruyucu Aile İftar Programı…

13 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen iftar yemeğinde koruyucu aileler ve çocuklar buluştu.

Adana’da Koruyucu Aileler ve Çocuklar İftar Programı’nda Buluştu…

iftar programına Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Vali Yardımcıları Mustafa Aydın ve Huriye Küpeli Kan, Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı da katıldı.

Hakkari'de Koruyucu Ailelere İftar Yemeği Programı Düzenlendi…

Hakkari Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Hakkari'de bulunan koruyucu aile ve çocuklara iftar yemeği verildi.

Denizli'de Koruyucu Aile İftar Programı...

Programa Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve aileler katıldı.

Niğde'de Koruyucu Ailelerimiz ile İftarda buluştuk..

Valilik konutu bahçesinde düzenelenen iftar program sıcak bir ortamda gerçekleşti.

Koruyucu Aile İftar Programları Devam Ediyor…

17.05.2019 tarihinde Manisa’da düzenlenen koruyucu aile iftar yemeğine Vali Ahmet DENİZ, eşi Olcay DENİZ, Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam EMİROĞLU katıldı.

Muğla’da Koruyucu Aile İftar Programı …

Muğla Koruyucu Aile İftar Programı 20.05.2019 tarihinde geniş bir katılımla gerçekleşti.

Çorumda Koruyucu Ailelerimiz İftar Programı’nda Buluştu…

Çorum'da düzenlenen İftar Programı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Şanlıurfa'da Koruyucu Aile İftarı

Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında, koruyucu ailelerimiz ve çocuklarımız ile bir araya geldi

Karaman İlinde Koruyucu Aileler İftar Yemeğinde Buluştu

Karaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde İl Valisi Fahri Meral koruyucu ailelerle bir araya geldi.

Batman'da Koruyucu Aile İftar Programı Düzenlendi

Batman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Batman valisi Hulusi Şahin ve eşinin katılımlarıyla mevcut koruyucu aileler, koruyucu ailelerin çocukları ve koruyucu aile yanına yerleştirilen koruma altındaki çocuklar için koruyucu aile iftar yemeği düzenlendi.

Koruyucu Aile İftarları Devam Ediyor…

Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından 13.05.2019 tarihinde geniş bir katılımla Koruyucu Aile İftar Programı düzenlendı.

Tunceli’de İftar Programı…

Tunceli’de koruyucu aileler, sosyal ve ekonomik destek hizmetinden yararlanan aileler ve çocukların katılımlarıyla İftar Programı düzenlendi.

Koruyucu Aile İftar Programlarımız Devam Ediyor…

Düzce’de Geleneksel Koruyucu Aile İftar Programı Geniş Bir Katılımla Gerçekleşti...

Afyonkarahisar’da 2. Geleneksel İftar Programı Düzenlendi…

Afyonkarahisar Valiliği, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Belediyesi 2. Geleneksel iftar programında bu yılda şehit ve gazi aileleri, engelli aileleri, koruyucu aileler ve muhtarları iftar yemeğinde buluşturdu.

Erzurum’da Koruyucu Aile İftar Programı Düzenlendi…

Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen Koruyucu Aile iftar Programı geniş bir katılımla gerçekleşti.

İlk Koruyucu Aile İftar Yemeği Bingöl İlimizde Düzenlendi…

Düzenlenen programa Vali Kadir Ekinci ve eşi Tuba Ekinci, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hakkı Bilgiç, koruyucu aileler ve çocuklar katıldı.